در باره ما

توضیح کوتاهی درباره این مجموعه

لوگو nik electronic

Nikelec.ir

نیک الک (الکترونیک)

این مجموعه همواره در تلاش است تا با ارائه آموزش های نوین ،کامل و کاربردی در زمینه الکترونیک و کامپیوتر باری را از دوش مهندسان عزیز کشور بردارد

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه  .

منم مثل خیلی از افراد که بنظرم اصلا چیزه اونقدرا مهمی نیست اختراعات ( عکس آخریش که همین سال 99 بوده به شماره ثبت اختراع 102912 همینجا میذارم) و محصولات و پروژه هایی دارم و انجام دادم که عکسشون به مرور به سایت اضافه می کنم ( البته اوناییش که اجازش داشته باشم و بتونم معرفیشون کنم و حداقل سطحشون پائین و معمولی نباشه ) اما اینکه یک واحد دانش بنیان دارم و در حال تولید محصولاتم هستم بنظرم مهم نباید باشه برای شما چون تولیداتم مربوط به خودم میشه و سودی برای شما نداره . ولی از اونجایی که برای بعضی افراد این موارد مهم هست اینجا هرباری اضافشون می کنم .

پروژه های مهمی که در اونا شرکت داشتم و انجامشون دادم هم ( می تونید یکیش تو تصویر روبرو کنار دستم هست ببینید )  که سخت گیری ها و تست هایی که روش انجام شد از تست هایی که برای پروژه های پزشکی انجام میدادند بسیار بسیار بیشتر بود .

تصویر دوم ( یک مدار چند طبقه هست ) که البته اکثر این کارها تیمی بوده ولی خب اصولا قسمت الکترونیکش با من بوده ( یا تنها یا چند نفر نیرو هم داشتم ) یکی از کارهایی بوده که قسمت الکترونیکش کامل به عهده خودم بوده ولی قسمت مکانیکش که البته ی طراحی محفظه ای بوده که این داخلش قرار میگرفته به عهده یک مهندس مکانیک بود . 

ولی خب پروژه هایی مثل ساخت درایو های کنترلی برای انواع موتور مانند BLDC ,PMSM,AC,DC,STEPPER و پروژه های اتوماسیون ساخت HMI ها  و هوشمند سازی و برای تعدادی پروژه هم به عنوان مشاور شرکت داشتم . که نیازی به معرفی بیشترشون نیست چون دارم رو سایت بهتون آموزش میدم به مرور !

که بعضی این موارد سطح متوسط بودند بعضی موارد سطح بالا ولی به اندازه تصویرهایی که قرار میدم و نمیتونم توضیحشون بدم تکنولوژی آنچنان پیشرفته ای نداشتند  .

نکته مهمی که هست مثلی داریم که میگه ” هیچ بقالی نمیگه ماستم ترشه ” برای همین من خودم معرفی میکنم اما برای آشنا شدن با نحوه آموزش دادن من بهتره نظراتی که حدود یک صدمش پایین سایت گذاشتم بخونید.

و چیزی که برای شما مفید باشه اینه که  من تو یاد دادن خسیس نیستم  این می تونید از نظراتی که برای آموزش هام میدند ببینید و اینکه هدفم فقط درآمد از آموزش نیست اینم باز از قیمت ها و نظرات می تونید متوجه بشید ، من میدونم چقدزحمت کشیدید تو این رشته و دوست ندارم درآمد نداشته باشیداز حرفه خودتون  و باعث بشه به چشم آدم موفق و تلاشگر به شماو شرکتتون نگاه نشه .و یا اگر شخص مبتدی هم نیستید و به سطح نسبتا بالایی رسیدید  بتونید سطحتتون از این هم بالاتر ببرید و کیفیت محصولاتتون به سطح عالی برسونید با آموزش هایی که دراین سایت میبینید. 

تلاشم تو این سایت اینه بتونم کمکتون کنم امیدوارم که بتونم این کار انجام بدم .

+1