Nikelec.ir آموزش الکترونیک و کامپیوتر

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات سایت nikelec.ir

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت nikelec.ir را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت nikelec.ir رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مدیرسبز

قسمت چهارم: ارسال فوری لینک دانلود پس از تکمیل خرید  توسط nikelec.ir . یا ارسال با  پست در روز کاری پس از خرید ( یا همان روز اگر خرید قبل از ساعت 9 صبح ثبت شده باشد )

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، nikelec.ir حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت در صورت نیاز برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و در صورت نیاز کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیرسبز به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

بند 7

فرایند استرداد و انصراف از خرید  محصول خریداری شده از سایت Nikelec.ir :

با توجه به اینکه محصولات فروشگاه Nikelec.ir بصورت ویدئویی می باشد و قسمتی از ویدئوهای محصولات بصورت نمونه در اختیاز خریدار پیش از خرید بصورت رایگان قرار داده شده ( فعلا در توضیحات مربوط به “آموزش برنامه نویسی میکروکنترلرها STM32” قرار دارد ویدئو نمونه )، در صورتی که محتوای ارائه شده مخالف با سرفصل های نوشته شده در صفحه مربوط به محصول باشد در صورت اثبات بعد از غیر فعال کردن محصول از طرف مشتری مبلغ پرداختی بازگردانده خواهد شد .

تبصره ۱ : درباره محصولات درحال تکمیل با توجه به اینکه هنوز قسمت هایی از آموزش باقی مانده دانشجو یا خریدار میبایست تا انتهای تکمیل آموزش صبر کند سپس اگر سرفصل ها مغایرت داشت و یا کمی و کاستی داشت درخواست  تکمیل یا استرداد کند تا مورد بررسی قرار بگیرد .

بند 8

پرداخت وجوه از طریق درگاه های آنلاین مورد تائید می باشد . و برای استرداد از طریق کارت بانکی خریدار مبلغ مورد نظر بازگردانده خواهد شد .

بند 9

پشتیبانی محصولات حداقل 1 ساعت پشتیبانی تلفنی برای هر محصول و پشتیبانی از طریق قسمت پرسش و پاسخ سایت در صورتی که سوالات خارج از آموزش تهیه شده نباشد و مدرس در دسترس باشد حتما در هر زمانی پس از تهیه آموزش با فاصله زمانی 1 تا 7 روز کاری پاسخ داده می شود .

تبصره ۱ : درباره سوالات خارج از آموزش مدرس آموزش می تواند بسته به تصمیم خود به سوالات پاسخ دهد یا ندهد .

تبصره 2 : در دسترس بودن مدرس به معنی سلامت جسمانی وی برای ادامه دادن آموزش و پاسخ گویی به سوالات می باشد و یا در زمانی که مدرس در سفر نمی باشد و امکان پاسخ گویی وی وجود دارد( البته در صورت در سفر بودن وی بعد از پایان سفر مدرس باید پشتیبانی محصولات را انجام دهد ) .در غیر اینصورت مدرس در دسترس نیست و هیچ  اجباری روی وی نخواهد بود .

بند 10

مدرس می تواند بسته به نظر خود پس از تکمیل آموزش ها قسمت هایی را بصورت هدیه به آموزش اضافه کند که این قسمت ها دارای هیچ اجباری نمی باشد و می تواند اضافه نشود به آموزش ها .