Nikelec.ir آموزش الکترونیک و کامپیوتر

section-icon

انجمن ها

در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید!

خوش آمدید به

usart

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 18)
  • نویسنده

ضمیمه ها:

مهندس زمانی که PLL یا HSI فعال میکنم میکرو از کار می افته

سلام وقت شما بخیر .

زمانی که به چنین مشکلاتی میرسید دو راه کار هست که نسب به بقیه موارد ساده تر هست :

1- اولی اینکه با توجه به اینکه شما کانفیگ اولیه رو اصولا فقط یک مرتبه و اول برنامه نیاز دارید لازم نیست کد رو خودتون تولید کنید می تونید کانفیگ داخل Cube  انجام بدید و فقط همون قسمت RCC فعال و پیکره بندی کنید داخل Cube و کد تولید کنید و بعد از تولید شدن کد با توجه به اینکه فقط RCC توسط Cube پیکره بندی شده بقیه موارد بصورت رجیستری کد بزنید تا به مرور اطلاعاتتون تکمیل تر بشه و بتونید اون مورد هم مستقیم خودتون بررسی کنید .

2- مورد دوم اینه که مثل فایلی که من براتون آماده کردم ببینید مرحله به مرحله داخل توابع cube چه اتفاقی میفته و شما هم همینکار انجام بدید و حتی مثل کاری که من داخل فایل انجام دادم می تونید از همان ثابت ها استفاده کنید و فقط ورودی توابع براساس موارد مورد نیاز خودتون قرار بدید ( با توجه به اینکه الان ورودی توابع از ساختار خونده میشه که با انجام این روش و از طریق CMSIS پیکره بندی کردن ما ساختار های HAL نداریم . )

من براتون قسمت پیکره بندی HSI و PLL به عنوان نمونه آماده کردم که بتونید از روی این بقیه مواردی که مشکل دارید پیاده کنید .

ضمیمه ها:

2

صدا

17

پاسخ

برچسب ها

این موضوع هیچ برچسبی نداره

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 18)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.